Září 2007

Smrt je jenom další cestou

26. září 2007 v 19:20 | Luckily |  Jednorázové povídky
Ahojky... Tak je tady moje další povídka.... Většina mých povídek totiž vzniká v hodinách, když se nudím.... Tak, snad se vám bude líbit....

Něco o tomhle blogu

23. září 2007 v 12:17 | Storm |  Okolo blogu
Ahojky všem, kteří zavítali na můj blog...
Toto je povídkový blog, ale najdete tady i moje nej hvězdičky a různý blbůstky, který miluju....:) ......... Pokud někdo píšete povídky, tak mi je pošlete, a já je tam zveřejním, samozřejmě pod vašim jménem... Najdete tady i moje povídky.....:)
No a to je asi vše.... Tak se zatím mějte....:)
P.S. Pokud by vám tady něco chybělo, tak pisněte...

Jak se zmijozelští a nebelvírští stali přáteli....

22. září 2007 v 20:34 | Luckily |  Jednorázové povídky
Ahoj!!! Tak jsem tady s další povídkou.... To proč se Zmijozel s Nebelvírem skamarádili, se dozvíte až na konci....:)

Naděje

22. září 2007 v 20:32 | Luckily |  Jednorázové povídky
Ahoj! Tak tady je moje první povídka... Týká se Harryho Pottera...:)

Životopis

22. září 2007 v 18:28 | Luckily
Jméno: Joanna Noelle Levesque.
Datum narození: 20.12. 1990 v městečku Foxboro.
Učila se zpívat už od dvou let, stejně jako její matka Diana Lynn Levesque. Její máma zpívala v kostelním sboru a díky tomu se JoJo naučila zpívat neuvěřitelně vysoké tóny. Později začala pořádat koncerty ve své pokoji a čekala na svou šanci. Tu dostala, když si v místních novinách přečetla inzerát na konkurz do televize CBS-TV´s. Svým vystoupením a povahou ihned uchvátila producenty a proto jí vybrala, aby v show vystupovala. Když jednou vystupovala v show Billa Cosbyho, zeptal se jí, jestli by nezazpívala něco pro lidi z Faneuil Hall. Zazpívala jim píseň 'Respect' od Arethy Franklin. A to jí vyneslo obrovský úspěch u publika. A pak už přišlo jedno pozvání do nejrůznějších show za druhým. JoJo ale přiznává, že měla ze začátku obavy. V roce 2001 během Gospel festivalu přišel další zlom. Vystoupila totiž sólově, a kromě zpěvu hrála i na trubku. Měla tak velký úspěch, že jí lidé tleskali ve stoje. Když se začala objevovat v televizní show "Americké velmi talentované děti", všiml si JoJo muž v publiku, který se jí představil jako Vincent Herber, producent a vlastník DaFamily Entertainement. Nějaký čas pro něj zpívala, ale záhy dostala dvě velké nabídky na nahrání desky se společností, pro kterou pracuje například Toni Braxton nebo Aaliyah. Má psa jménem Sugarpie. Její nejoblíbenější jídlo je jablkový koláš, ale stejnak jí nejradší u McDonalda. Nej pití je Coca-Cola. JoJo žije v New Jersey. Nejraději utrácí za oblečení, ale to většina žen.. Její sen je koupit si diamantový náhrdelník.
JoJo vydala zatím 2CD: JoJo a The High Road.