Pro přátele vše!

3. října 2007 v 16:15 | Luckily |  Jednorázové povídky
Ahojky, tak jsem tady s další povídkou týkající se Harryho Pottera.... Snad se vám bude líbit.... A komentíky vždy potěší....:)

Smrt, všude kam se podívala, viděla smrt. Její přátelé pomalu a bolestivě umírali. Říkali ji, že ať se děje co se děje, nesmí přijmout nabídku Luciuse Malfoye, aby se stala smrtijedem. Už to nemohla vydržet.
"Stačí, já to udělám. Přidám se na stranu Pána Zla. Jen je nechte." zlomila se. Bolest jejich přátel ustala.
"Výborně, jdeme. Stejnak umřou. Čím později, tím líp - pro nás a naší zábavu."
Naposledy se otočila na své přátele. 'Mio, až mě příště potkáte, budu už smrtijed. Musíte mě zabít, protože já nedokážu zabít jediného člověka, natož své přátelé... Ty víš, že bych to pod nátlakem musela udělat.' To už ji ale chytil Lucius Malfoy a přemístil se s ní.
* * *
Sídlo Pána Zla
Lord Voldemort sice padl, ale na jeho místo nastoupil nový muž toužící po moci - Severus Snape.
"Severusi, mám tu, pro kterou jsi mě poslal. Měl jsi pravdu, když viděla své přátelé trpět, hned souhlasila. Tak tady ji máš. Nechám Vás o samotě." ušklíbl se Lucius Malfoy.
Když odešel, upřel Severus Snape své černé oči na třesoucí se dívku. Ta mu jeho pohled opětovala.
"Vítám Vás tady slečno Carterová. Vítám Vás ve vašem novém domově." přišel k ní blíž, ale dívka ustrašeně couvla.
"Nebojte se slečno, nechci Vám ublížit. Jsem sice nový Pán Zla, ale ne tak bezcitný a rád si užívám života plnými doušky." Znovu se k ní přiblížil, tentokrát necouvla, neměla totiž kam - za ní byla zeď.
"Ne, možná mi nechcete ublížit, ale chcete abych se stala smrtijedem. To je snad ještě horší, než mučení."
Začal se smát. "Kdo Vám řekl, že chci, abyste byla smrtijedem. Vy jste tady kvůli něčemu jinému slečno Carterová. Už ve škole jste se mi líbila, ale je pravda, že za těch pět let jste ještě zkrásněla." přistoupil k ní, až se jí dotýkal celým tělem. "Jste tady pro mé osobní potěšení. Bello!!!! Odveď ji do jejího pokoje. Tam se osprchujete a převléknete. Máte na to hodinu, potom přijde Bella a přivede vás - ať budete hotová nebo ne. Teď běžte!" Bella popadla Kristin za ruku a vlekla ji do jejich komnat. Tam ji zamkla s tím, že se za hodinu vrátí. Dívka se rozplakala. Trvalo ji hodně dlouho, než se uklidnila, pak se rozhlédla kolem sebe. Na posteli viděla nádherné šaty.
'Tak tohle si na sebe neobleču, ale ta sprcha by bodla.' Dívka se postavila a šla se vykoupat, poté se znovu oblékla do svých šatů. Stihla to tak tak. Bella ji beze slova popadla a znovu vlekla ke Snapeovi. Jenom zvednul obočí, když ji viděl ve stejných šatech. Upřímně, čekal, že si obleče šaty, které ji nechal v jejím pokoji.
"Můžeš jít Bello a zavři za sebou." Když osaměli dostala Kristin strach, ale nedala to na sobě znát. "Doufal jsem, že mi uděláte radost a oblečete si ty šaty, které jsem vám tam nechal."
"Nelíbily se mi. A pak, kupoval jste je vy, takže další dobrý důvod, proč si je neobléknout." a vzdorovitě se mu podívala do očí.
Přistupoval k ní a ona před ním ustupovala, až opět narazila na zeď. Opět se na ni nalepil.
"Vaše odvaha nezmizela, spíše ještě vrzostla. To se mi na vás líbilo nejvíc - nikdy se nikomu nepodařilo zlomit vaši hrdost a odvahu. Existuje jen málo lidí, jako vy, kteří si stojí za svým."
Dívka se jenom tak tak držela na nohou... Byla až příliš zesláblá z pláče a při vzpomínce na utrpení jejich přátel se jí chtělo znovu plakat, ale už nebylo co. Snapeův pohled se odlepil od jejích očí a sjel na rty. Značně znérvozněla. Představa, že by se měla líbat se Snapem v ní vzbuzovala odpor. Na jejich pocitech však nezáleželo. Snape ji políbil a při tom ji hladil po celém těle. Třásla se odporem a s vypětím posledních sil ho od sebe odstrčila, čímž ho hodně naštvala. Poslal na ni kletbu Crucio. Dívka byla už vážně hodně zesláblá, a tak tuto kletbu nepřežila. Kristin Carterová zemřela v nesnesitelných bolestech s poslední myšlenkou na své přátelé.
* * *
O několik dní později padl Pán Zla a přátelé uspořádali Kristin nádherný pohřeb. Až teď mohla odpočívat v klidu a míru. Na své přátelé dávala Kristin pozor z nebe....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ika Ika | Web | 3. října 2007 v 16:16 | Reagovat

ahoj mas super blog pod se kouknut i na ten nas a pls ak se ti liby hlasni za nas :)

2 Aňulka Aňulka | Web | 18. srpna 2009 v 21:57 | Reagovat

Styď se!Rozbrečela jsi mě!
Bože to bylo tak hezké až pláču...vážně se ti to povedlo, prostě jedna velká dokonalost!

3 Anonym Anonym | 25. února 2016 v 13:22 | Reagovat

Hrozné...nevieš písať a chýba ti mozog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama