Stále mezi námi!

3. října 2007 v 17:12 | Luckily |  Jednorázové povídky
Dlaší jednorázovka..:)

Rok 1890
"Umíráte slečno Carterová. Je mi to líto." sdělil jí lékař teď už její definitivní rozsudek smrti. Smutně se usmála, tušila to. "Děkuji vám doktore. Pojďte, vyprovodím vás." poté co lékař odešel, nastalo v místnosti ticho. Jako první se ozvala Kristin. "No nic, půjdu se projít." Její matka se na ni nevěřícně podívala. "Holčičko, copak jsi neslyšela, umíráš a ty se chceš jít ven. Mathew, řekni jí něco." otec se na ni podíval a viděl tu touhu po samotě. "Jen běž Kristin, ale dávej na sebe pozor." Dívka vyšla do teplé noci, kolik jich ještě zažije, nikdy nebude mít muže, s kterým bude až do smrti, nikdy nebude mít vlastní rodinu. Až teď si plně uvědomila tu hroznou zprávu, ona umírá, ta, které každý muž padal k nohám, když si to umanula. Vlastně jeden ji dokázal hodně dlouho odolávat, a za to se do něho zamilovala... Nakonec i on podlehl. Ani si to neuvědomila, ale došla k jeho domu. Odvážila se a zaklepala. Měla štěští, přišel ji otevřít William. Okamžitě se na něho pověsila a vášnivě ho polívila, pravda, chvíli se bránil, ale pak se vykašlal na všechny morální kodexy. Popadl ji do náručí a odnesl k sobě do pokoje, kde spolu strávili vášnivou noc. Ráno se probudila jako první. Chvíli se na něj dívala, a pak ho naposledy políbila, poté se oblékla a od dveří zašeptala:"Miluji Tě Williame a navždy budu."
* * *
"Sešli jsme se dnes, abychom uchovali památku na úžasnou a mladou ženu Kristin Elisabeth Carterovou......" mluvil kněz, když v tom se ozvalo:"Tati, kde je maminka???" zeptala se asi čtyřletá holčička. "Maminka je tam nahoře a dává na nás pozor." pousmál se William... Kristin mu zde zanechala to, pro co žil.... Když Kristin zjistila, že je těhotná, okamžitě mu to utíkala říct... Po týdnu se vzali... Poté spolu prožili nádherných pět let... Poté jeho jediná láska odešla, ale zanechala mu zde tento poklad..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dromedka Dromedka | Web | 13. května 2008 v 22:30 | Reagovat

Ach... teď si mě úplně dostala... :) to bylo nádherný... ten konec mi vehnal slzy do očí, aby si věděla... prostě úúúžas!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama