1.Kapitola - Jak to vlastně všechno začalo...

3. ledna 2008 v 17:18 | Luckily |  Láska bez happyendu?
První kapitolka... Co víc říct....:) Snad jen hezké čtení...

Byl krásný letní slunečný den. Většina bradavických studentů si užívala sluníčka venku, jenom jedna dívka seděla uvnitř hradu. Byla smutná, protože se zamilovala do muže, o kterém si myslela, že ji miluje, ale on ji jen využil a odkopnul. Seděla v ložnici a tiše plakala.
"Kristin, nechceš jít ven, je tam krásně." zeptala se jí její nejlepší kamarádka Lilly Evansová.
"Ne díky, Lilly, nemám chuť ani náladu. Není mi nějak dobře. Zůstanu tady a budu odpočívat."
Lilly se na ní ještě naposledy starostlivě podívala, ale pak odešla. Kristin se opět ponořila do svých myšlenek.
"Kristin, musíš mi věřit, miluji tě. To všechno, co se o mě povídá je lež. Nikdy jsem žádnou holku nemiloval, až tebe. No tak, pojď se mnou na rande.." škemral mladý pohledný chlapec, s očima barvy bouřky - Sirius Black.
"Siriusi, já vážně nevím. Ty jsi sukničkář a já nevím, jestli ti můžu věřit." dívka se ostýchavě usmála. Nedokázala pochopit, jak ten nejhezčí kluk na škole může zavadit o ni, naprosto nezajímavou dívku, která věčně ležela v knihách.
"Hele, dej mi šanci a já ti to dokážu." Dívka tedy svolila. Tehdy nevěděla, že dělá největší chybu svého života.
Na to přišla až o několik měsíců později, když ji Sirius Black odkopl jako použitý hadr před celou školou. Vlastně odkopl ji po tom, co získal další holku do své široké sbírky. Toho osudného dne se dozvěděla, že to, že si s ní začal, bylo kvůli sázce, kterou uzavřel se svým nejlepším přítelem Jamesem Potterem.
Proto tady teď seděla a plakala. Plakala, protože mu věřila, protože uvěřila těm jeho hezkám slovům. A on? Seděl venku s přáteli a snažil se sbalit další dívku, která by přibyla do jeho sbírky. O Kristin se už nezajímal.
'Nenávidím tě Siriusi. To kvůli tobě se mi každý smějě. Ale jednoho krásného dne mi za to všechno zaplatíš. To přísahám! Ještě štěstí, že už je konec školního roku, snad na to přes prázdniny zapomenou. Prosím, ať zapomenou.'
Nový a poslední školní rok - 7. ročník
Vešla na nástupiště 9 a 3/4 a dělalo jí dobře, že na ni všichni obdivně zírali, tedy hlavně mužská část.
"Páni Kristin, ty vypadáš úžasně. Tohle léto ti ohromně prospělo. Kluci ti budou padat k nohám."usmálala se Lilly.
"V to doufám Lill, v to doufám. V šestém ročníku jsem se rozhodla, že už se nikdy nezamiluju, ale že to budu já, kdo bude ubližovat." ušklíbla se trpce Kristin. Lilly se na ni podívala zláštním pohledem a chtěla ji něco říct, ale někdo ji předběhl.
"Evansová, máš novou kamarádku a ani se nepochlubíš? To se nedělá." ozval se vedle nich svůdný hlas Siriuse Blacka.
"Sirius Black." a oslnivě se usmál. Před několika měsíci by to na ni platilo, ale teď, když obrnila své srdce ledem a nenávistí, to na ni nemělo žádný účinek.
"Tohle si nech od cesty Blacku. Na to ti už nenaletím. A připrav se na to, že letos zažiješ v Bradavicích peklo. Pa lásko." otočila se a se svým kufrem odešla do vlaku. Sirius se na ní chvíli díval a pak mu blesko hlavou.
"To byla Carterová." Ani nečekal na odpověď a pokračoval. "Jak je možné, že se tak změnila. Co jí takhle změnilo?"zeptal se zmateně. Nikdo z jeho přátel se hodnou chvíli neměl k odpovědi, až Remus, se k tomu odhodlal.
"Víš Siriusi, myslím, že za tím vším bude ta sázka, kterou jsi uzavřel tady s Jamesem. Ublížilo ji to a pamatuj si, že zhrzená žena dokáže všechno a Kristin mezi ně patří. Bejt tebou, dávám si velkej pozor, co dělám."
"Měl by jsi poslechnout svého kamarádíčka Blacku." Kristin ještě vylezla z vlaku a přišla k němu tak blízko, že to co řekla mohl slyšet jen on. "Ublížil si mi. I když vlastně bych ti měla poděkovat, díky tobě jsem pochopila, jak jsem byla naivní. Díky tobě mi spadly z očí ty růžové brýle. Nenávidím tě. Láska, kterou jsem cítila, se vypařila jako raní rosa." Zvedla hlavu a naposled ho políbila. "Jdi do pekla Blacku!" a odešla
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lucííík999 Lucííík999 | Web | 13. února 2008 v 10:33 | Reagovat

o tak to bude dosti zajímavé....myslím že by se měl Sirius bát....ale co vždyť si to zaslouží....:-)pokračuju...:-)

2 Leenikk Leenikk | Web | 19. února 2008 v 21:38 | Reagovat

Paráda!!Super námět!!Sice to čtu až teďka, ale to neva.Jdu na dalůší, dneska to sand dočtu až tam, co to máš napsané!

3 Terka Terka | Web | 15. května 2008 v 17:24 | Reagovat

krásný,jdu dál

4 Fanthasia Fanthasia | Web | 17. června 2008 v 15:26 | Reagovat

wooow perfektné!!! :D idem sa vrhnúť na dalšiu :D

5 Packa Packa | 11. července 2008 v 18:38 | Reagovat

mooocc pěkně to začíná..valím na další kapču

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama