5.Kaptiola - Starost

11. ledna 2008 v 18:56 | Luckily |  Láska bez happyendu?
Ahojky...:) Přidám další kapitolku, alespoň pro ty, kteří sem chodí.. Není vás mnoho, ale což. Člověk nemůže mít všechno, že....:)

Když se Kristin probrala, byla už tma. 'Skvělý, jenom já můžu usnout v Zapovězeném lese. To je zase dneska den.' pak si vzpoměla, že se dneska líbala se Siriuesem a sama sebou začala pohrdat. 'Takhle to nepůjde. Musíš na toho tupce přestat myslet. Zapomenout na něj. Ještě lépe, nějak mu to oplatit.'
"Co dělá studentka v lese?" ozvalo se za ní. Kristin se otočila a uviděla tam Firenzeho.
"Ahoj Firenze. No víš, potřebovala jsem se uklidnit a jediné místo, které mě napadlo, byl Zapovězený les. Že to nikomu neřekneš?" a nadhodila prosebné oči.
Firenze se usmál:"Neboj, neřeknu. Znám tě a vím, že jsi pro to jistě měla nějaký dobrý důvod. Teď ale pojď, vyvedu tě z lesa, zašla sis pěkně hluboko." Kentaur se otočil a vydal se na cestu. Kristin šla za ním, byla vděčná, že ji někdo pomůže z tohohle bludiště.
"Tak, jsme tady. Teď už běž ale na hrad, je čas večeře."
Kristin naposledy poděkovala kentaurovi a vydala se do hradu na večeři.
-/-/-/-/-/-/-
"Kristin! Jsi v pořádku, kde jsi byla celý den?? Nikde jsem tě nemohla najít, tak jsem šla za McGonagallovou."
"To si neudělala Lilly, že ne???" Kristin se zděsila. 'Sakra. Jestli to Lilly řekla McGonagallový, tak je to v pytli. Školní trest a to hned druhý den, to se nestalo ani Pobertům.'
"Ne neudělala, protože mě zdržel Protiva. Totiž házel na mě bomby hnojůvky, tak jsem se mu klidila z dosahu a k McGonagallový jsem nedošla.
"Áááá, díky bohu Lilly. Zavařila bys mi totiž na školní trest. Hele, mám hlad, nepůjdem se najíst?" a aniž by čekala na Lillyinu reakci, vyšla z ložnice, prošla společenkou a vydala se do Velké síně. U nebelvírského stolu bylo ještě pusto. Sedělo tam asi jenom deset žáků. Kristin s Lilly se posadily až na samý konec, blízko učitelského stolu.
"A řekneš mi, co se ti stalo??" a tak Kristin Lilly pověděla všechno, i to, že ji Sirius políbil a co ona cítila a jak pak utekla do Zapovězeného lesa, kde pak usla a že nakonec ji pomohl Firenze.
"To je takový idiot. Myslím Blacka, ne Firenzeho. Jak si vůbec dovolil tě políbit." Kristin jen pokrčila rameny.
"To neřeš Lilly, ale pomstím se mu. Ještě nevím jak, ale pomstím se. To jsem si slíbila, když jsem nastupovala do vlaku." Kristin se kysele usmála.
"Ahoj, je tady volno??"
"Ahoj Anne, jasně, zaber fleka. Tak co, vyhrajem letos famfrpálový pohár??" zeptala se Kristin s úsměvem, teď již upřímným. Kristin měla Anne ráda, jako jediná z holek byla normální a pak, byla to skvěla brankářka.
"To si piš. Máme za kapitána Pottera, tak to je jasný. Je to ten nej chytač, jaký v týhle škole je." usmála se."Když už jsme u Jamese, Lilly, ty ho nechceš viď??"
Lilly se na ni podívala pohledem, kterým se díváte na dítě z první pomocné."Já to omezené koště nechci."
"Ok, já se jenom ptala, takže ti nebude vadit, když si s ním něco začnu."
Lilly zavrtěla hlavou."Budu zi jedině vděčná. Ááááá néééé, už jsou tady.. A to jsem si říkala, že by to mohla být jednou klidná večeře."
Kristin se snažila nepodívat se, kam si sedají. Bylo to těžké, ale dokázala to...
"Jdeme??" zeptala se Lilly.
Kristin jenom kývla, brala by všechno, jenom proto, aby mohla odejít, protože na sobě cítila Siriusův pohled.
* * *
Počkal si, až Kristin půjde na Jasnovidectví, pak ji vtáhl do malého výklenku a přikryl ji pusu. Poté opatrně vykoukl na chodbu, jestli tam ještě někdo je. Vzduch byl čistej, a tak sundal ruku z jejích úst.
"Ty jeden zatracenej idiote. Okamžitě mě pust. Slyšel jsi?!" cukala sebou a to se jistým Siriusovým partiím moooc líbilo.
"My dva si teď promluvíme. Zatraceně, proč se ke mě chováš, jako k obtížnému hmyzu??"
"Ty to vážně nechápeš??" vykulila na něho oči.
"Je to kvůli té sázce?? Ale no tak, vždyť už to jsou dva měsíce, chtěl jsem ti dát čas přes prázdniny, abys to vstřebala. Ale ty se ke mě chováš od včerejška takhle. Myslel jsem si, že budeme přátelé."
"To sis jako vážně myslel,že se s tebou budu kamarádit." Sirius si všiml, že rysy v jejím obličeji povolily ."Ty jsi mi ublížil Siriusi. Ponížil jsi mě před celou školou a ještě jsi čekal, že se z nás stanou kamarádi. To nemůžeš myslet vážně?"
Sirius ji neodpověděl, místo toho ji políbil. Nevěděl, co se to s ním děje, ale musel ji políbit. Opatrně přejel svým jazykem po jejím spodním rtu. Cítil, že se zachvěla. Opatrně proklouzl svým jazykem do jejích úst a snažil se vyprovokovat ten její. Po chvíli se mu to podařilo a Kristin mu opětovala polibky se stejnou vášní. Kdyby se mu něco neotřelo o nohu, asi by tam takhle ztvrdli do rána. Neochotně se od ní odtáhl a podíval se, co ho vyrušilo z tak příjemné činnosti - paní Norissová. Všiml si jejího pohledu a mírně se usmál. Ona sebou trhla a vyběhla ven.
"Kristin, počkej. No tak." ale dívka nedbala jeho volání a dál utíkala.
Sirius sklesle svěsil ramena a vydal se na Jasnovidectví, kam se zapsal spolu s Jamesem. Nic jiného je totiž nenapadlo. Do jiných předmětů by se totiž museli učit.
Sirius vklouzl dovnitř, aniž by si toho profesorka McBrideová všimla.
"Kde si byl brácho?" zeptal se ho šeptem James.
"Povídal jsem si s Carterovou." a Jamesovi bylo jasné, že víc z něho nedostane.
Zbytek vyučování se táhl jako natáhnutá žvýkačka. Sirius si všiml, že se Kristin neobjevila na žádné hodině a začal mít strach, co s ní je. Počkal si, až Evansová vyjde z učebny.
"Evansová." Lilly se otočila po hlasu.
"Blacku." řekla to tak, že bylo očividné, jak je jí to nepříjemné.
"Vím, že mě nesnášíš po tom, co jsem udělal Carterový. Vlastně, teď chci mluvit o ní. Nevíš kde je??"
"I kdybych to věděla Blacku, tobě bych to teda určitě neřekla." a odešla.
-/-/-/-/-/-/-
Sirius se hned jak přišli z vyučování zavřel ložnici.
"Heeeej Tichošlápku, je večeře pojď." strčil hlavu do ložnice James.
Sirius se neochotně vyhrabal z postelel a šel za klukama do společenky, a pak se všichni vydali na večeři. Hned jak vešli do Velké Síně, Sirius uviděl Kristin. Byl rád, že je v pořádku. Sedli si kousek od holek. James se totiž chtěl dívat na Lilly. Sirius nepokrytě zíral na Kristin a moc si přál, aby se na něho podívala. Ale ona ne.
Po chvíli se Lilly zvedla a Kristin s ní. Sirius se tedy vrátil ke své večeři.
"Cítím v kostech, že letos bude Evansová konečně moje."
"Hele Dvanácteráku, neříkal si ráno, že se na ni vykašleš??"
"To bylo ráno a teď je večer."
Všichni už byli po jídle, jenom Petr se pořád cpal.
"Hele Červíčku, my jdeme nahoru, tak pak přijď.
Petr jen kývl a cpal se dál. Zbývající Poberti šli do společenské místnosti, aby si mohli udělat domácí úkoly, které jim zadali profesoři.
Sirius se rozhlížel, jestli někde neuvidí Kristin. Po chvíli hledání ji našel. Chvíli se na ni díval a když se rozhodl, že za ní zajde, ona se zvedla a odešla do ložnice, a tak Siriusovi nezbývalo, než to nechat na jindy.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hannah Hannah | 13. ledna 2008 v 17:46 | Reagovat

Jee hezky at se Kristin da dohromady s ti havrasparcem..at Sirius zarli:D     POKRACKO RYCHLE!!!!!!!

2 Lucííík999 Lucííík999 | Web | 13. února 2008 v 11:03 | Reagovat

Ale ale...tady se nám někdo pořádně zabouchl....:-)hmm....zajímavé....super kapitolka...běžím dál...:-)

3 Leenikk Leenikk | Web | 19. února 2008 v 22:03 | Reagovat

"Cítím v kostech, že letos bude Evansová konečně moje."

Jinak to zarleni siriusovi jen prospiva!!

4 Terka Terka | Web | 15. května 2008 v 17:45 | Reagovat

superfakt se mi to líbilo,jdu na další kapču

5 Fanthasia Fanthasia | Web | 18. června 2008 v 9:14 | Reagovat

juuu suprové!!! moooc krásna kapča a teda sa idem vrhnúť na dalšiu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama