Forever love!!

4. ledna 2008 v 15:21 | Mary....:) |  Jednorázové povídky
Ahojky lidičky...:) Povídku, kterou sem teďka přidám jsem nepsalal já, ale moje nejlepší kámoška už od dětství.. Tedy... Pod menším nátlakem....:) Tak, ale dost mých keců a vrhněme se do děje...:)

Už bylo ráno, když se Kristin probudila ve svém pokoji. Totiž, včera to s Harrym trochu přetáhli a usli ve společence. Když si vzpoměla, že dnes se v Bradavicích neučí a že konečně budou mít s Harrym celý den sami pro sebe. Štěstím se začla usmívat. Rychle se oblékla a spěchala na snídani, aby už mohla vidět svého Harryho. Když přišla do Velké Síně, rozhlédla se, ale bohužel nikde Harryho neviděla. Po snídani se chtěla vrátit zpátky do svého pokoje, ale na chodbě se srazila s Malfoyem a jeho partičkou. Malfoy, když ji uviděl, tak se na ni ušklíbl.
"Hledáš někoho?" zeptal se jízlivě Malfoy.
Kristin se zarazila:"Jo, ale co je ti po tom!"
Celá jeho banda se začala smát.
"Áááá, kde se ti ztratil ten tvůj medvídek Harry, měla by sis ho víc hlídat!"
Kristin se na ně udiveně podívala:"Jak můžeš vědět, koho hledám???" 'Jestli v tom mají prsty, tak je fakt zabiju.
"Cože?"
"Tak tedy ještě jednou, pro ty bez mozku Malfoyi. Jak víš, že hledám Harryho? Ty víš, kde je?"
Malfoy se začal smát:"Nejenže vím kde je ,já jsem ho tam dokonce dostal. Konečně se mu dostane toho,co mu patří."
Kristin se vyděšeně podívala na Malfoye."Co jste s ním udělali?!!? Kde je??" začala vyvádět a už si připravila hŮlku, že už jim něco udělá.
"Pán Zla se mi už brzo odvděčí. Konečně budou Bradavice zbaveny takovýho blbce a nafoukance, jako je Potter."
Kristin už na všechny chtěla seslat nějakou kletbu, ale uslyšela za sebou hluboký, chladný hlas:"Carterová, doufám, že na ně nehodláte seslat nějakou kletbu, protože kdyby jo, byl bych vlastně velice rád, protože by vás potom museli vyhodit ze školy."
Kristin naštvaně odešla. Šla ven, aby o tom chvíli mohla uvažovat.
'Harry přece nemůže být ještě mrtvý. Musí být živý. Musím mu pomoct, ale kde ho mám hledat?? Kde vůbec Voldemort sídlí?"Vzpoměla si na hřbitov, o kterém ji vyprávěl Harry a kde byl zabit Cedric. Musí se tam nějak dostat a zkusit mu nějak pomoci. Po celou dobu, kdy byla venku plakala a pořád myslela na Harryho. Musí se přemístit na ten hřibitov, měla hůlku v ruce, aby byla připravena. * * * * *
Kristin se najednou ocitla na zatuchlém, tmavém hřibitově. Všude vládla tma a ticho. Vydala se vpřed. Najednou se před ní objevilo asi deset mužů v černých pláštích. Ale oni jen stáli a neútočili a ona byla tak vyděšená, že ani nemohla zaútočit. Po chvíli se před ní objevila postava, která, když ji uviděla, tak se začala smát.
"Kristin, Kristin, jsem rád, že se setkáváme, hodně jsem toho o tobě slyšel, o tvé moci. Vidím, že musím pochválit Malfoye, opravdu se mut o povedlo. Tady žádný Harry Potter není. Harry už pro mě není žádná hrozba,ale ty ano. A proto musíš zemřít."
Všichni jeho stoupenci se začali smát. Kristin se chtěla začít bránit, ale bohužel již bylo pozdě. Voldemort na ni poslal smrtící kletbu. Kristin spadla na zem a naposledy zašeptala:"Harry."
* * * * *
Už jsou to dva týdny, co našli tělo Kristin Carterové na hradě. Uspodářali ji nádherný pohřeb, kde přišlo skoro celá škola, kromě Zmijozelu. Nejvíce smutný byl však Harry Potter, který ji upřímně miloval.
* * * * *
Byl slunečný den, když Harry přišel k hrobu Kristin, položil na ně květiny a vzpomínal na chvíle strávené s ní, na všechno krásné, co spolu prožili.
"Miluji tě Kristin a vždy budu. Pomstím tvoji smrt, to se neboj. Ten kdo ti to udělal, bude trpět. To přísahám!!!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jééééé jééééé | 7. ledna 2008 v 14:14 | Reagovat

Fajnééééééééééééé.........

2 Leenikk Leenikk | Web | 19. února 2008 v 18:27 | Reagovat

Marůůůůůů!!!Ty si blázen.Vždyť to je tak fajné!!!Teda aý na konec!!To je hrozné, jak ji zabil!!!Ale jinač fakt dobré!!!

3 chantal chantal | Web | 29. listopadu 2008 v 14:19 | Reagovat

nádherná povídka ... nemám, co bych dodala ...

Chantal

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama