Září 2008

Nový život

29. září 2008 v 16:58 | Luckily |  Jednorázové povídky

Nazdárek...:)))
No, vcelku jsem se nudila v účtu, tak jsem pro vás sesmolila kraťoulinkou jednorázovku. Je tak trošku depresivní, i když nechápu proč, protože(musím se pochlubitxD) jsem dostala z písemky 2-.. Jsem dobrá. Pochválím se sama, protože nikdo jiný to za mě neudělá..xD Ne sranda..:)
No, Mary už ji četla a normálně ji to rozslzelo!xD Já se ti vůbec nesměju...xD

29. Kapitola – „A mimochodem, zítra…“

28. září 2008 v 17:25 | Luckily |  Ariadna Malfoyová - Sestra Smrtijeda

Ahojky..:)
Tleskejte, protože lenivá Luckily pro vás má další kapču k Ariadně. No, zpočátku to šlo ztuha, ale nakonec jsem se rozepsala...:) K psaní mi pomohla tahle písnička.
Na 100% vím, že mě zabijete, až si to přečtete, ale takhle to prostě asi mělo mít. Předem bych vás měla upozornit, že jsme se s Tinkou nijak předem nedomlouvaly, jak to skončí. Je to takové náhodné..:)
No, snad se to bude líbit.
P.S. Abyste se s těma komentářema nepřetrhli!:)

Prolog

26. září 2008 v 21:38 | Luckily |  Paní Smrt

Ahojky.:)
Jak jsem psala včera, píšu novou povídku, která je opět jenom výplodem mého šíleného já. Více v rozcestníku...:)
Děkuji Mary za to, že mi to obetareaderovala a od teď ji považuji za svého beta-readera.:)
Věnuji všem, kteří čtou...:)
P.S. Když jsem tohle psala, měla jsem puštěně Evanescence. U toho se dobře píše a inspirace přišla sama..:)

2. Kapitola - Sen obyčejný nebo prorocký?

25. září 2008 v 18:12 | Luckily |  Temná noc

Ahojky moje zlatíčka...:)
Nudila jsem se doma a měla dobrou náladu, tak jsem se pustila do psaní..:)
Mám tady pro vás další kapitolku k Temné noci. Nevím proč, ale momentálně mě k tomu baví psát kapitoly, tak se na mě nezlobt, ale nějak mě teď nenapadá, co napsat k těm ostatním.
Tuhle kapču chci věnovat Mary. Za prvé proto, že si ji přes ICQ tak moc přála a za druhé proto, že mě v psaní podporuje. Takže Maru, tohle je můj dík za to, že stojíš při mě..:)
A mám pro vás jedno překvápko. Začala jsem psát novou povídku. Je to opět jenom výmysl mé šílené hlavy. Marušce se ten nápad líbil, tak snad se bude potom líbit i vám..:) No nic, tady máte kapitolku..:) Příjemné čtení..:)

Spřátelní s Lou

21. září 2008 v 12:00 | Luckily |  Okolo blogu

Ahojky lidičky..:)
Mám tady dneska spřátelko s Lou... Nepíše HP povídky ale své vlastní..:) Zaím tam teda ještě nic nemá, ale jsem strašně zvědavá....:)
Takže určitě se tam běžte podívat...;)
Jinak Lou děkuji za spřátelení!;)

Padlo rozhodnutí

21. září 2008 v 11:21 | Luckily |  Okolo blogu

Ahojky zlatíčka..:)
Nelekejte se, s blogem nekončím....
Chtěla jsem vám jenom říct, že až dopíšu povídku ŽIVOT SE ZMIJOZELEM, končím s HP povídkami a budu psát čistě jenom povídky, které mě napadnou... Jednou se možná k HP fanfiction vrátím nebo budu psát něco jiného, ale teď mě nějak nebaví psát povídky o HP....:(
Takže doufám, že vám to nebude vadit, že už se tady nebude objevovat HP...
Samozřejmě, dopíšu společné povídky...:)
No a to je asi tak všechno;)

1. Kapitola - Tajemný muž

14. září 2008 v 18:31 | Luckily |  Temná noc

Ahojky lidičky...:)
Luckily je zpátky a i s novou kapitolkou. Je k Temné noci. Pevně doufám, že se vám bude líbit..:)
Jinak, za beta-read chci poděkovat Vittorii de Darkness.
Tak a přeji vám přijemné čtení

Vášeň a cit

14. září 2008 v 10:36 | Luckily |  Doporučuji

Po upozornění Saphiry, přepisuji celý článek. Saphiro, když jsem ten článek psala, tak jsem zapoměla na to, jak to tehdy chodilo. To se snad stát může a mimo to, myslela jsem v tu chvíli na to, jak se zbavit své pětileté sestřenky, která mě otravovala, takže je opravdu možné, že jsem pozapoměla na tuhle důležitou věc. Jinak ti chci poděkovat, za upozornění, tak totiž můžu přehodnotit svůj názor na tento film a jejich chování.
Jak už jsem včera psala, dívala jsem se na film Vášen a cit. Byl to vskutku krásný film. Bylo to natáčeno v Anglii, v překrásné to zemi. S hereckým obsazením jsem byla spokojená, i když Jane Austenovou jsem si představoval trošilinku jinak, ale herecký výkon Anne Hathaway byl dobrý. Vášeň a cit, to je vlastně biografie Jane Austenové.
A jak jsem psala včera, neuvěřitelně mě tam štval Tom Lefroy. Nejdřív si ji chce vzít, pak ten jeho strejček dostane dopis, ve kterém je pravda o Jane, a tak ji nechce. Saphiro, já chápu, že to v tehdejší době byo jiné a že pro něj bylo tedy mnohem lepší, když si vezme bohatou dívku, ale co láska? Ta není důležitá? No a pak, o několik měsíců později, když už jsou oba zasnoubení, se Tom vrátí zpět a přemlouvá Jane, aby s ním zdrhla. Nakonec tedy souhlasí a uteče s ním. Jenže ještě toho dne si přečte dopis, který Tomovi poslala jeho sestra. Píše mu, jak je vděčná za ty peníze, které jim posílá. Díky tomu se Jane rozhodla, že s Tomem neodjede. Udělal to pro jeho dobro. Já vím, ale docela mě naštvalo, že on se nakonec oženil a ona zůstala sama. On ji miloval(i když já o tom trochu pochybuju, ale zase na druhou stranu po Jane pojmenoval svou dceru, tak ji asi přeciž jenom miloval) a ona jeho taky, ale ona se nevdala, protože ona se chtěla vdávat jenom z lásky. A docela by mě zajímalo, jestli tu ženu, kterou si vzal, jestli ji miloval nebo si ji vzal jenom kvůli penězům, aby zajistil svou rodinu. No, to už se dnes asi nedozvíme, i když já si myslím, že to bylo kvůli penězům, ale možná k ní i něco malého cítil.

25. Layout - Jasper

9. září 2008 v 19:44 | Luckily |  Last design

Ahojky lidičky..:)
Jak jistě vidíte, mám tady nový design. Opět ho pro mě udělala Illandris a já jsem jí strašně moooooc vděčná..:))
Vážně díky..:)
Tenhle design je náádhernej!

28. Kapitola - Historie rodiny Sleathyů

7. září 2008 v 18:08 | Luckily |  Ariadna Malfoyová - Sestra Smrtijeda

Ahojky...:)
Tinka vám dneska napsala další kapitolku k Ariadně a fakticky se jí moooc povedla!! Úplně jsem čuměla...:) Dozvíte se v ní něco o historii Patrickovy rodiny.
Vážně super!

No commentxD

7. září 2008 v 17:16 | Luckily |  Okolo blogu

Ahojky..:)
Dneska jsem šla na blog Modré & Červené a zjistila, že oglosovaly další kapitolu k Tajemství života.
Po přečtení oglosované kapitoly jsem dospěla k závěru, že jsou neobjektivní... Tahle věta to potvrzuje: Nenávidím Illandris a Luckily. a opravdu si myslím, že nejsou chytré. a ať se třeba postaví na hlavu, to je můj názor a já si za ním stojím.
A teď mi něco říkejte! Jsou zaujeté, proto už mě jejich glosy nějak zvlášť netankujou a tohle je poslední článek o glosách.
Jinak, dotaz. Odkdy souvisí povídka a chytrost?? Chápu, že promyšlené to musí být. Ale slovíčko promyšlené je od slova myslet, ne chytrost. Pak, kdo je tady blbej??
NA TY DVĚ SE MŮJ NÁZOR, ŽE JSOU TO OBĚ KRÁVY NEZMĚNÍ, TAKŽE PROČ SI S NIMA NIČIT NERVY!
Konec!

Jackson Rathbone alias Jasper Hale

6. září 2008 v 17:35 | Luckily |  Twilight

Už nějakou tu dobu mám přečtené knížky od Stephenie, teda kromě té poslední, i když uvažuju, že bych si ji přečetla na netu... Ale to se mi moc nechce... Chci si počkat, ale když já chci vědět, o čem to bude..
A díky těm knížkám jsem si úplně strašně moc zamilovala Japsera. Takže o něm napíšu krátkej článeček a přiložím fotky..
Ale víte, co je sranda. Dneska jsem vstala o půl deváté, pustím si televizi a co vidím? Vidím "Jaspera". Jelikož jsem po ránu slepá i s brýlema, tak jsem šla blíž, abych si to potvrdila. Mžourám a mžourám a vážně je to pravda. Hraje tam Jackson. Tak jsem se vrátila zpátky do postele, odložila knížku a dívala se na seriál. Jo, jinak hraje v Báječní lidi, ale naposledy tam bude příští sobotu, jelikož hraje jenom v pěti epizodách..:( Škoda, asi bych kvůli němu v soboty vstávala dřív.

27. Kapitola – Zase problémy

6. září 2008 v 16:46 | Luckily |  Ariadna Malfoyová - Sestra Smrtijeda

Nazdárek lidičky..:)
Po opravdu hodně dlouhé době mám pro vás kapču k Ariadně...Jsem s ní celkem spokojená, i když, mohlo to být lepší. Ale co nadělám.;)
Jenom chci, abyste věděli, že s psaním nekončím, ať si glosátoři píši a myslí, co chtějí. Já jsem se doma totiž nudila, a tak jsem hledala na internetu, co že to glosa vlastně je. Zjistila, jsem, že je to slohový útvar podobný fejetonu a slouží čistě k zesměšnění a pobavení. A za druhé. Už si z glosátorů nic dělat nebudu, protože jsem zjistila, že glosátorky Modrá & Červená mě nesnáší a stejně tak mě nesnáší i ti ostatní, co chodí k nim na blog. Všichni, kteří mají s tím blogem něco společného, jsou proti mě zaujatí, takže jejich glosy už mě nějak nehákujou. Jo, a taky jsem zjistila, že některým čtenářům se nelíbi ani to, co píše Rowlingová, takže už prostě glosátory dál řešti nebudu...
Jinak, nevím, jak často budou články přibývat. Uvidíme podle času.. :)
No, to je vše co jsem chtěla a tady máte kapitolku... Příjemné čtení;)

Školá volá, ale já ji neslyším xD

1. září 2008 v 10:15 | Luckily |  Deníček
Ahojky lidičky! Jste taky tak nadšeni, že už zase musíme do školy?? No já šíleně!!;))
Je to opět tady. Prázdniny včera skončily a ode dneška se zase chodí do školy...
Dneska jsem musela vstávat v 5:30, abych mohla jet na sedmou. Ne, že bychom tam měly tak brzo být, ale problém je naše třída. Chtěly jsme si s Mary chytit naši lavici, ve které sedíme už tři roky, letos to bude náš poslední čtvrtý rok. Ano, letos dělám maturitu a myslím, že to bude takový eine kleine Spass...
Ještě ke všemu už se od čtvrtka začínáme učit podle rozvrhu. Zítra a ve středu tam musíme být až do půl dvanáctý... By mě jako zajímalo, co tam budu tak dlouho dělat.:(
Ale dost už o mě a mé lásce ke škole.
Bože, nemám školu ráda!!! Jednou to bude moje smrt!