Prosinec 2008

DOBRÁ ZPRÁVA

29. prosince 2008 v 16:12 | Luckily |  Twilight
NEBUDE SE NATÁČET ŽÁDNÝ TWILIGHT SERIÁL! PRÁVĚ JSEM SE TO DOČETLA NA LION&LAMB...:)

Já jsem tak šťastná!!!!;)

EDIT!
To s tím seriálem, byla sranda... Někdo si to prostě vymyslel!! Nikdo na Filipinách neměl nápad natočit seriál! Toho, kdo to vymyslel, bych zabila!

Twilight seriál?

25. prosince 2008 v 18:22 | Naštvaná Luckily |  Deníček

Tak jsem dneska na stránkách Intoxicated narazila na článek, že by snad měl být Twilight jako seriál, ale ne s nám známými herci! Budou to natáčet na Filipínách a bude se to jmenovat Takipsilim! Jestli to začnou natáčet, tak to se máme na co těšit! Podle mě by to vůbec neměli dělat, vždyť tak zničí ideu filmu!
A nechci být hnusná, ale ten herec taky nic moc! Jinak, kdybyste chtěli, tak tady můžete podepsat petici proti natáčení. Já to udělala..:)

V celém článku máte fotku!

Šťastné a veselé Vánoce!

24. prosince 2008 v 11:10 | Luckily |  Deníček
Dnes je 24. 12. 2008, tedy Vánoce.
Já bych Vám chtěla strašně moc poděkovat, že jste to se mnou a s mým psaním vydrželi.


31. Kapitola – Anděl strážný

23. prosince 2008 v 22:12 | Luckily |  Život se Zmijozelem
Nazdárek..:)
Radujte se a veselte(dobře, jenom někteří)... Napsala jsem další kapitolku k Životu se Zmijozelem. Není extra dlouhá, ale snad se vám bude alespoň trošililinku líbit.:)
Tak jo, stačí dost mých keců.
Přeji příjemné čtení a komentíky potěší.:)

Herci(AKTUALIZACE mých názorů na herecké obsazení)

22. prosince 2008 v 19:16 | Luckily |  Twilight
AKTUALIZOVALA JSEM PO SHLÉDNUTÍ FILMU NÁZORY NA HERCE. A CO VY? JAK VÁM SE VE FILMU LÍBILI?

Řetězák od Belly

20. prosince 2008 v 10:43 | Luckily |  Okolo blogu
Ahojky...
Žádná kapča na obzoru není, ale nšla jsem další řetězák... Byl na TÉTO! stránce..:)
Běžte se tam podívat, protože je dosti zajímavý blog.;)

Twiglight řetězák

19. prosince 2008 v 18:02 | Luckily |  Okolo blogu
Ahojky..:)
Brouzdala jsem po netu, pročítala různé bločky a našla tenhle řetězák...:)
Tak jsem se rozhodla si ho udělat.;)

4. Kapitola – První přeměna aneb něco chce ven!

18. prosince 2008 v 16:53 | Luckily |  Temná noc
Ahojky..:)
Nešálí vás zrak. Ano, opět jsem tady s další kapitolkou k Temné noci. Jsem s ní na 85% spokojená, ale ráda si vyslechnu vaši kritiku a připomínky...:)
No nic, mizím, jedu k dědovi, tak se jdu zabalit...:)
Pa zlatíčka!;)

34. Kapitola - Nový domov

16. prosince 2008 v 18:50 | Luckily/Tinka |  Ariadna Malfoyová - Sestra Smrtijeda
Ahojky lidičky...:)
Po dlouhé době vám opět přidávám kapču, tentokrát je to k Ariadně a psala ji Tinka.

Chci se omluvit, že dlouho nic nepřibylo, ale nějak se mi nechtělo psát, ale teď jsem nemocná, tak snad ze sebe něco vypotím..:)

Jo, jinak tohle je poslední kapča a já ještě napíšu epilog!;)
No, přeji příjemné čtení..:)

Spřátelko se Shirou

14. prosince 2008 v 10:53 | Luckily |  Okolo blogu
Ahojky..:)
Mám tady další spřátelko..:) Tentokrát je to se Shirou... Má moc hezký design a hezky píše. Zvláště mě zaujala její povídka Mimo kontrolu...
Její stránky najdete tady

Moc děkuji za spřátelení..:)

Menší info o stužkováku

10. prosince 2008 v 10:14 | Luckily |  Deníček
Ahojky...:)
Mám takové menší info, jak probíhal můj stužkovák...

U naší třídy je vůbec zázrak, že jsme se na něčem domluvili, ale nakonec jsme se na něčen dohodli. Jsme docela borci, my jsme se totiž na jídle domlouvali teprve asi tak dva týdny předem a vypadalo to, že snad bude na večer smažák, ale na konec jsme se dohodli na kuřecí kapse a amerických bramborách. Je fakt, že mohla být trošku delší,
Ve škole jsme skončili dříve, což pro mě bylo holé neštěstí, protože jsem se doma nudila. Ten čas utíkal strašně pomalu, ale pak pro mě konečně přijela Maruška a jeli jsme k Barči. Tam proběhli poslední úpravy a vydali jsme se do Tanga, to je podnik, kde se stužkovák konal.

No, přišli jsme tam už o půl šesté, aby jsme to připravili, ale jaksi už toho nebylo nijak moc k připravení, to vše udělali lidi z toho podniku, kde jsme to měli... Pak se čekalo, až dorazí ostatní... Pomalu se to slézalo a už se čekalo jen na učitele... My se mezitím fotili... No a pak přišli i učitelé. Hruška se ukázal, koupil nám totiž šampáňo... Olšar(třiďas) se šel převkléknout do kostýmu. Když vylezl, řezba jak blázen, on totiž šel za něco mezi andělem a Bohem...xD Celý Olšar.
Začaly ty obyvklé uvítací kecy, když přišla ještě Vrbová(učitelka matiky). Překvapila nás, přišla v kostýmu, i když Olšar něco takového ve čtvrtek naznačoval. Před večeří nám kámoška zatančila irské tance a druhá kámoška zatančila břišní tance. Byly dobré. Olšar pak měl prezentaci... Bylo to úplně drsné... Nebudu rozepisovat, co tam bylo, ale bylo to legrační. Pak přišla večeře a po ní stužkování. Úplně jsem měla strach, abych tam někde sebou nešvihla, ale dobrý. Stužkování se vlastně skládalo ze tří částí. Nejdříve jsme šli k profesorce Vrbové, u ní jsme si vylosovali buď kofilu, koko nebo banánky, následně se přešlo k profesoru Holzbauerovi. U toho jsme do sebe kopli panáka podle toho, jaké kokino jsme si vytáhli - když to byla kofila, tak jsme pili vaječný likérm, u banánků to byla peprmintka a u koka to byla griotka. Poté jsme šli k Olšarovi, který nás pasoval plyšovým kladívkem.
Po stužkování přišly na řadu ještě prezentace, další tanec a vystoupení kouzelníka v podání kámošky Nely..xD Bylo to vtipné, protože se jí hned první kouzlo nepovedlo a některé další taky ne, ale o to víc to bylo vtipnější.
Pak se už každý bavil, jak uměl.
Někdy uprostřed večera si tříďas vzpoměl, že jsme nerozbili džbánek a nevzali jsme si střepy. Tak jsem šli ven, kde tříďas nalil do džbánku archviní víno, ze kterého se pak každý napil. Když byl džbánek prázdný, tříďas s ním mrskl o zem a každý si vzal střep. Já idiot jsem si ho položila na stůl a když jsem večer odcházelam, už tam nebyl.
Kolem 23:00 přišel na řadu tanec duchů. Bylo to fakt legrační, ono se totiž denně nestává, aby duchové prováděli breakdance nebo kotrmelce.xD Jeden duch se jenom opřel a stál. Chvíli jsem si myslela, že spí, ale nakonec se rozhýbal, tedy až po prosbě Boha.xD
O půl noci jsme skončili, ale někteří pak ještě pokračovali na diskotéku.
Já, Maruška a Barča jsme šly k Barči domů.
Jak už jsem ležela v posteli, točil se se mnou svět.

Stužkovací večírek 4. E, tedy mé třídy..:) To bude mega akce...xD

5. prosince 2008 v 13:58 | Luckily |  Deníček
Nazdárek lidičky...:)
Dneska pro vás nemám žádnou povídku. Já vím, dlouho nic nepřibylo, ale jaksi není čas... Učitelé nás věčně zkouší, člověk pro sebe nemá ani chvilku času..:( Děs no, ale proč píšu..:)

DNESKA MÁM TOTIŽ STUŽKOVÁK, BUDU PASOVÁNA NA MATURANTA...
Já se těším jak malá...:) Pojali jsme to jinak, než ostatní třídy... My totiž nejdeme ve společenském oděvu, ale v maskách... Bude to sranda..:)
Budou tam princezny, Červená karkulka, víla, kluci se převlékli za duchy, Honza za mušktetýra, no a my dvě s Maruškou jdeme za Smrtijedy, kámoška Barča za Hermionu...
Dokonce i někteří učitelé budou mít masky, tak jsem na ně úplně zvědavá...
No nic, jdu se ještě šlechtit, abych vypadala aspoň trochu k světu.
Zítra napíšu, jaké to bylo...;)

Zatím. Mám vás všecinky strašně mocky ráda.;)