Duben 2009

Oficiální Volturiovi + Harry Clearwater

15. dubna 2009 v 22:03 | Luckily |  Twilight
Mám pro vás už oficiální obsazení Volturiových. Jen tak btw. někteří(Demetri) by stali za hřích..:)
S obsazením jsem spokojená, možná jen ten herec, co bude hrát Marcuse mi moc nesedí, ale tak uvidíme a necháme se překvapit.:)
Fota v CČ!
P.S. Já už se tak strašně mooooooc těším na film:)

Kam se poděl HP??

9. dubna 2009 v 21:52 | Luckily |  Diskuze
Ahojky.:)
Mám pro vás takové jedno téma k zamyšlení. Konkrétně zamyšlení nad lidskou přelétavostí...

Už pár dní projíždím blogy, jak SB tak i ty, co najdu na Seznamu a všímám si, že všechny blogy jsou teď jenom o Twilight. Je mi to jedno, ale na druhou stranu, některé ty blogy už jenom opakujou to, co mají ty předešlé. Přiznávám se, jsem na Twilight sáze zavislá, takže autorkám těchl blogů rozumím, ale zase naopak, kde jsou ty časy, kdy se takhle šílelo z Harryho Pottera. Podle všeho to teď vypadá, že už J.K. Rowlingová nemá šanci, protože vše se teď točí kolem Twiligh ságy. HP blogy přesedlaly na Twilight blogy a o HP už skoro vůbec nepíšou, je to například jedno z mých SBéček. Nejdřív strašně žrala HP a najednou nemůže žít bez Twilight. Neuraž se, to není osobní, jenom, že když jsem tam dneska byla, nenašla jsem nic o HP, ale to se netýká jenom jí, dělá to teď spousta lidí. Já se taky zmiňuju o Twilight, ale na druhou stranu, já jsem asi nikdy nebyla ten pravej HP blog, takže to zase není tak strašné...

Já vím, je to blbost, ale jenom mě to zaujalo, protože to nejdřív byl Harry Potter sem, Harry Potter tam, ale kde je teď??
Jo, jo, kde jsou ty časy, kdy jsem slintala nad Siriusem?;) Teď ho nahradilI Jasper a Emmett...:-D

Happy birthday, Kristen!

9. dubna 2009 v 17:42 | Luckily |  Twilight
Dneska slaví své 19. narozeniny Kristen Stewart, kterou všichni známe z filmu Twilight, kde si zahrála hlavní roli, Bellu.
Já Kristen přeju všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a také, aby natočila ještě spoustu filmů:)Caius Volturi obsazen

3. dubna 2009 v 14:05 | Luckily |  Twilight
Ahojky:) Mám pro vás další ofišl obsazení do New Moon..:) Musím říct, že Caia a celkově ty tři jsem si představovala starší a trošku jinak, ale zase ty maskérky dokáží s make-upem divy, takž uvidíme a necháme se překvapit. Jo, málem bych zapoměa. Caia(nevím, jestli se to tak skloňuje) Volturiho bude hrát Jamie Campbell Bower. Mohli jsme ho vidět ve Sweeney Toddovi.:)

V CČ je fotka.