Říjen 2009

Volturi fight scene

30. října 2009 v 14:40 | Luckily |  Twilight
Všem, kteří stále chodí na můj blog, přeji dobrý den.:-)

Jistě jste si všimli, že tady toho moc poslední dobou nepřibylo. Omlouvám se, ale musela jsem se učit na první test z angličtiny. Nakonec to nebylo tak těžké, jak jsem si myslela, ale nasekala jsem tam pár hloupých chyb, ale třeba to nakonec dopadne dobře, uvidím...:-)

Dále jsem se s vámi chtěla podělit o radostnou zprávu, teda pro mě je to super zpráva. Včera, když jsem čekala s kámoškama na další seminář, tak jsme se tak bavily a ukazovaly si fotky a porovnávaly, jak která vypadala před pěti lety, kdy jsme se fotily na občanku...:-) Pak jsme si ukazovaly i řidičáky a já si všimla u jedné holčiny, že je z Českého Těšína. Kdysi jsem tam půl roku chodila do školy. Tak jsem se jí zeptala, kam chodila na základku a ona řekla, že na Slezskou(pojmenováno podle ulice). Tak jsem jí řekla, že já tam kdysi taky chodila, ale jenom na půl roku. Pak jsem se jí zeptala, jestli náhodou nechodila do 4.B a ona řekla, že jo, a tak jsem zjistila, že jsme spolu chodily do třídy. Pak jsme vzpomínaly. :-) Bylo to vážně super.:-)
Potřebovala jsem se vypsat, tak snad vám to neva.;-)

Tak, ale teď proč píšu! Dlouho už po netu koluje tohle video a já ho sem dávám až teď.(Já vím, jsem to ale ostuda...:-D)
Doufám, že se milovníci Edwarda neurazí, ale já mu to tak přeju, že dostane nakládačku.:-D I když Alici by Demetri nemusel tak svírat...:-)
Ale stejnak, já si prostě nemůžu pomoct, ale fakt mu to přeju a prostě VOLTURI GO!!!7. kapitola - "Jsi dítě měsíce."

17. října 2009 v 15:54 | Luckily |  Temná noc
Ahojky.:-)

Včera jsem se nudila na přednášce, no tak dobře, nenudila, ale nestíhala psát, tak jsem vám napsala kapitolu k Temné noci.
Není nijak extra dlouhá, ale je tam co tam mělo být. Docela se mi i místy líbí.:-)

Kapitolu věnuji: vivienne a Illandris. Díky holky, že jste mi to okomentovaly..:-)

Kellan Lutz: What Werewolf Would Emmett Be?

14. října 2009 v 19:00 | Luckily |  Kellan Lutz
Ahoj vespolek!:-)
Tak co, jak se vede? Já si připadám jak vyždímaný citrón! Totálně vyčerpaná.:-( Nic mě nebaví, do ničeho se mi nechce a učit se mi taky nechce a přitom bych měla...:-D

Kapitola k čemukoliv je v nedohlednu. Nevím, jak bych pokračovala.A teď proč vás okrádám o čas..:-D
Brouzdala jsem na youtube a objevila upe super video! Sice mi vadí ty upištěné fanynky, ALE! vím, že kdybych vidělá svého Kellana, tak jsem absolutně stejná....:-D
Kellan je v tom videu absolutně rozkošný!!!


Robert Pattinson vs. Taylor Lautner

11. října 2009 v 14:51 | Luckily
Ahojky.:-)
Pár dní mi tohle už vrtá hlavou! A tak jsem si řekla, že se o to podělím. Taky bych ráda znala váš názor.

Předem upozorňuju, aby pak nenastaly nějaká nedorozumnění! Mám ráda jak Roberta, tak i Taylora!

Druhé upozornění! Tohle je diskuze o Robovi a Tayovi a NE o Edwardovi a Jacobovi, tak vás proto prosím, abyste to psali zcela objektivně a ne podle toho, že máte rádi Edwarda a Jacob vám jde na nervy. Díky.:-)


Nedávno jsem na jedné stránce narazila na hlasování mezi Robem a Tayem. Šlo tam o to, kdo je více sexy na obálce magazínu. Pozorně jsem se na oba obrázky zadívala a jednoznačně mi teda vyšlo, že mnohem více sexy je Taylor a přesto vyhrával Robert, přičemž se na té obálce vůbec netvářil nějak zvlášť božsky, spíše naopak, tvářil se tam jak blb! Kdežto Taylor se tam tak krásně usmíval a stál tam tak sexy! Prostě nešlo pro něj nehlasovat! Nakonec vyhrál Robert!

Upřímně, moc to nechápu, vždyť Robert někdy na těch fotkách vypadá s prominutím jako bezdomovec, kdežto Taylor je vždycky jak ze škatulky! Jo, jasně, možná Tayovi pomáhají stylisti a vizášisti, ale Robert má přece stejnou možnost! A upřímně, i v některých photoshootech vypadá Robert velmi, ale opravdu velmi prapodivně! Ano, i Taylor má své dny a některé ksichtíky jsou úděsné.

Podle mně, některé dívky nedokáži oddělit realitu od fikce! Prostě, žeru Edwarda, tak šup a hlásnu pro Roberta, i když tam vypadá jako ťulpas!

No, ode mně vše! Ráda bych znala váš názor na tento "problém"...:-D


35. kapitola - Blýskání na lepší časy

6. října 2009 v 20:08 | Luckily |  Život se Zmijozelem
Ahojky.:-)
Za prvé se chci omluvit! Vím, že jsem říkala, že něco napíšu přes víkend, ale přiznám se, absolutně nic se mi nechtělo!*červená se*
Ale včera a dnes jsem to napravila a napsala jsem kapitolu k Životu se Zmijozelem. Nějak mě překvapilo, že se už blížíme do finiše, ale je to tak. Tak jedna, dvě kapitoly a možná epilog a the end!:-)

Tahle kapitola je taková nějaká divná! Místy se mi líbí a místy ne..
Takže jsem docela zvědavá, co na ni říkáte.:-)
Kapitolu věnuji:Sawarin, Angel, Hope, AlexiQ, Illandris, Jaune, kolbmi!


P.S. Omlouvám se za chyby..:-) Opravím zítra..;-)

Dimplomek za 2. místo v "Hádej kde hrál?" :-D

3. října 2009 v 22:20 | Luckily |  Okolo blogu
Hezký večer přeji.:-)
Nejdříve se přiznám, že jsem na psaní zatím ani nepomyslela, ale je tu ještě zítřek..:-D Tak snad se mi bude chtít..:-D

Jinak, na tomto blogu se konala soutěž. Byla tam fotka a za úkol bylo poznání, z kterého filmi či seriálu je. Já jsem to poznala a skončila jsem na krásném druhém místě.:-)4. a poslední kolo SONC!

2. října 2009 v 11:20 | Luckily |  Okolo blogu
Ještě jednou, ahoj.:-)

Všem, kteří jste pro mně hlasovali, MOC DĚKUJU! Díky vám jsem totiž postoupila do dalšího kola..:-)
S tím se pojí opět moje prosba, zda byste pro mně opět nehlasovali.

Hlasovat můžete TADY.


Předem moc děkuju!!!:-)

A teď k povídkám. Pokusím se o víkendu něco napsat. Nevím k čemu, ale k něčemu určitě.:-) Uvidím podle času, ale budu se snažit.:-)

33. layout - Rachelle as Victoria

2. října 2009 v 11:10 | Luckily |  Last design
Hello everybody!
Včera jsem změnila kabátek blogu, ale byla jsem lenivá napsat článek, takže ho píšu až teď.:-)

Název je dosti výmluvný.:-)
Strašně se mi tady Victorie líbí.:-)
Odkaz na autorku najdete v oblíbených stránkách.:-)