Březen 2010

37. layout - Breath...

16. března 2010 v 21:51 | Luckily |  Last design
Krásný večer, přeji.:)
Jak jste si již všimli, když jste vstoupili na mou stránku, opět jsem změnila vzhled.:)
Odkaz na autorku a její stránky je v "Oblíbených stránkách". Určitě se tam běžte mrknout, určitě tam najdete něco, co se vám zalíbí.:)

No nic, jdu si lehnou, jsem utahaná jak kotě a to jsem byla ve škole jen dneska..:-D

P.S. Dělám na další kapitole, ale nevím, kdy bude, ale pokusím se co nejdřív, ale v sobotu jedu k tetě a tam se chci učit.:((

Good night and sweet dreams..:-**

Castle

14. března 2010 v 18:04 | Luckily |  Doporučuji
Ahojky..:-)
Dlouho jsem nic nepřidala do rubriky "Doporučuju", takže tady čekejte velké doplnění...:-D Já toho tolik četla a viděla, že to sem postupem času nacpu.
A začnu dneska.:-)

Jednou jsem tak projížděla csfd.cz a našla jsem tam nový seriál - CASTLE. Přečetla jsem si obsah a koukla na hodnocení uživatelů a mělo to vysoké hodnocení, a tak jsme si řekla, že na to mrknu. Musím říct, že jsem ráda!:) Podle mě je to taková nadprůměrná detektivka okořeněná skvělým sarkasmem, cynismem, ironií a podle mého taky vzrůstajícím napětím(vášnivým) napětím mezi hlavními hrdiny.;) Opravdu mě ten seriál chytl a pokud se po večerech nudíte, tak doporučuji se na to kouknout.:) Nevím, jestli se na to dá koukat online, ale v pohodě to stáhnete buď přes torrent nebo možná i z ulozto.cz.:)

V cč máte malé info o seriálu a postavách.

Zdroj: Seriál Castle


3. kapitola

13. března 2010 v 14:06 | Luckily |  Smlouva

Ahojky..:)

Mám pro vás již dlouho slibovanou kapitolu a předem vás varuji, nic od ní nečekejte..:-/ Nic moc se tam neděje, je krátká a celkově jsem to zvorala.:(

Kapitolu bych chtěla věnovat: vivienne, MiMi Madiosn H., Lence, Nerisse, Sawarin, Anet, Lady Buffy, Illandris, Adelain Aki, Flammee, Nany, swistikovi, mar, Terezs, Alex.

Moc vám děkuji za vaše komentáře a doufám, že i pod tímhle nepodarem, nějaký zanecháte...:)Don't be affraid...(tak nějak..:-D)

5. března 2010 v 9:53 | Luckily |  Okolo blogu
Ahojky.:-)
Já vím, slíbila jsem tento týden kapitolu a nebojte, kapitola bude, jenže se ještě objevila jedna překážka, kterou musím překonat. Tak se nezlobte, jestli ta kapitola bude až v neděli nebo až ten další týden.:-) Opravdu se omlouvám, ale tohle je pro mě momentálně důležitější než blog a psaní povídek.
Někdo se mě ptal, jestli tady čtu vaše komentáře. Ano, čtu je. A teď já položím otázku? Čtete i ty články, které neoznačují povídky? Protože pokud ano, tak pak víte, proč jsem nemohla psát.
No nic, musím jít, tak se mějte zatím hezky a nezlobte se na mě..:)