Duben 2010

Eclipse trailer;)

27. dubna 2010 v 11:49 | Luckily |  Twilight
Ahojky...:)
Všechny vás srdečně zdravím...:)
Vím, že jsem se dlouho neozvala, ale není čas. Teď je jaksi moc učení a času není nazbyt...:(( Já už chci prázdniny!!!
S kapitolou k čemukoliv to vypadá bídně, tak vám aspoň přináším trailer k Eclipse.
Najdete ho v cč i s mým skromným názorem..:)

8. kapitola - Sobotní den

12. dubna 2010 v 20:06 | Luckily |  Temná noc
Ahojky.:)
Jo, já vím, slibovala jsem o víkendu a je to tu až teď. Ani nevím proč mi to nevyšlo, ale v sobotu jsem na tom pilně makala, akorát včera jsem se radši dívala na Blood Ties..:-D Ale dneska jsem to napravila.:) Není to nic moc, ale přestou doufám, že se vám bude líbit.:)
Kapitolu chci věnovat: Mishe, Hope, vivienne, Flammee, Illandris, ~-~ MiMi Madison H. ~-~, mary

Pár informací

8. dubna 2010 v 12:07 | Luckily |  Okolo blogu
Ahoj...:)
Není to tak dávno, fajn, je to už několik světelných let zpět, co jsem slíbila další kapitolu. A ono nic. Není to z důvodu nedostatku času, i když momentálně posledních 14 dní ano, ale je to proto, že jsem byla lenivá přepsat tu část kapitoly, co mám na papíře do PC. Strašně se stydím.:( Ale slibuji, že to přes víkend napravím.:)

Dále jsem se rozhodla, že povídku LÁSKA V MNOŽNÉM ČÍSLE nedokončím, protože jsme zamrzla na mrtvém bodě a vůbec netuším jak by se to mohlo odvíjet. ALE!!! Dám vám místo toho náhradu. Ano čtete dobře. Včera jsem dostala napád ohledně nové povídky. Tentokrát to nebude žádná fantasy s upíry, vlkodlaky nebo s něčím podobným. Tohle bude jenom obyčejný příběh lásky, ale psaný mou rukou a tvořen mými sny.:)

Také jsem se rozhodla založit novou rubriku v galerii, kde budou fotografie herců, kteří budou představovat mé postavy.:)

No, pro teď je to asi vše. Jdu si udělat oběd a pak se učit, blééé.:-D

Tak zatím ahoj:)