Září 2010

Jsem zpět:)

16. září 2010 v 17:41 | Luckily |  Okolo blogu
Nightmares - Avatar 3
Ahojky.:)
   Hlásím se, že jsem živá.:-D
   Už týden jsem zpátky doma z Itálie, ale věřte, že bych se velmi ráda znovu sbalila a jela zpátky. Sešla se tam skvělá parta lidí, zjistila jsem, že anglicky umím lépe než jsem si myslela, počasí bylo teplé a místo, kde jsme bydleli taky.
   Sice jsme nedělali moc podle toho programu, ale spíše cestovali z města do města, ale třeba tohle mi zrovna nevadilo.:) Bylo nás tam 5: Česká republika, Slovinci, Rumuni, Litevci a Italové. Přes den jsme cestovali a v noci sedli ven a povídali si, pili a kouřili dýmku(tady jsem poprvé v životě zkoušela dýmu a pro mě, coby nekuřáka mi to hned vlezlo do hlavy:-D).
   Jeden den jsme se taky byli podívat v akváriu, které leží v Janově a to vám byl takový zážitek, že to ani nejde popsat.:)
   Každý večer se pak konal mezinárodní večer, což znamená, že každá jedna země si připravila program. Bylo to hodně zajímavé poznávat různé národy a jejich zvyky a tance.:)
   No a poslední večer se konala goodby party a můžu říct, že to bylo absolutně super, hlavně mě pak nakonci rozsekalo loučení s ostatníma. Málem jsem se rozbrečela, když jsem se loučila s Paolou, to byla super italka, která sice anglicky moc neuměla, ale vždycky jsme se nějak domluvily.:) Pak se přišel rozloučit Danijel, tak to už jsem pro jistotu radši hodně mrkala očima, abych se nerozbrečela a zakončil to Siniša. Nevím proč, ale tihle tři mi hooodně přirostli k srdci a přitom s Danijelem a Sinišou jsem moc nemluvila, ale tak nějak to tak prostě cítím.:)

Tady máte par foteček.:)