Leden 2011

Vote for Emma!:)

27. ledna 2011 v 22:11 | Luckily
www.createblog.com/avatars_icons/72726-taylor/preview/
Hezký večer.:)
Chtěla bych vás poprosit, abyste dali hlas Emmě Watson. Je tam opravdu mnoho talentovaných hereček, ale upřímně, rozhoduje se mezi Kristen Stewart a Emmou Watson. Ne, že bych Kristen tu výhru nepřála, ale Emma mi přijde jako talentovanější a celkově sympatičtěšjí.:) Takže, pokud tam nemáte někoho jiného, za koho byste dali hlas, prosím, hlasujte pro Emmu, ona si to zaslouží..:) Hlasovat můžete zde: VOTE


P.S. Pilně jako včelka pracuju na kapitole k Síle přátelství.:) Tak snad se tady do konce týden objeví..:))

Člověk by cizímu člověku nic zlého přát neměl, ale...

21. ledna 2011 v 12:04 | Luckily |  Deníček
graphic from lovehouse.blog.cz~COPYRING ©2010
Zdravím..:)
Nic moc nového nemám, ale přišla jsem se podělit o něco, co se mi stalo předevčírem...:(

Ve středu jsem jela do Brna, protože včera mě čekala jedna zkouška, která dopadne doufejme dobře. Ale zpět k věci. Vylezla jsem z vlaku a podchodem jdu k nástupním můstkům a čekám na šalinu. Na přestupní zastávce jsem musela chvilku čekat a z nějakého důvodu jsem si sundala batoh a co se nestalo. Přední kapsa otevřená a peněženka pryč. Samozřejmě, mi okamžitě vhrkly slzy do očí a okamžitě jsem volala mamce, abych jí to řekla. Ubohá moje maminečka ze mě jednou chytí infarkt...:( Tak jsem se po dohodě s mamkou vrátila zpátky na nádraží a šla na informace, jestli náhodou ve vlaku nenašli černou peněžku a v ní průkazky na moje jméno, bohužel nenašli, ale poradili mi, abych si zašla na policii. Super rada, jenže to bych musela vědět, kde se v Brně policie nachází... Měla jsem kliku a na nádraží potkala hned tři policisty, tak jsem jim řekla co a jak a oni mi řekli, kde najdu policii, jenže já nevěděla jak se tam dostat, tak mě tam nakonec jede policista odvezl a když jsem sepisovala výpověď, došlo mi, že mi ji někdo ukradl, když jsem šla po schodech na ty nádražní můstky. Byla jsem z toho na prášky. Pak jsem volala kamarádce jestli by mi nemohla půjčit peníze, protože já u sebe neměla ani floka, jenže kamarádka bohužel nebyla na kolejích. Nakonec mi půjčila peníze spolubydlící, za což jsem ji nesmírně vděčná. No, ve čtvrtek jsem šla na tu zkoušku a když jsem se ještě před zkouškou dívala, kolik je hodin, tak jsem tam měla nevyzvednutý hovor, tak volám zpátky na to číslo, abych zjistila, že nějaká paní našla veškeré moje doklady, bohužel, zlaté náušnice, které jsem měla v peněžence schované, a které jsem dostala od mamky k desátým narozeninám, tam nebyly. Takže jsem včera ještě rychle jela za tou paní. Jsem ráda, že je našla, protože jsem tam měla šalinkartu, kterou jsem platila teprve nedávno.
Myslete si o mě co chcete, ale prostě tomu člověku, co mi tu peněžku ukradl, přeju jen to nejhorší!

Harry Potter Filmová kouzla

17. ledna 2011 v 18:30 | Luckily |  Harry Potter
http://connect.taylorswift.com/forum/thread/11410/Where_did_you_get_your_avatar/23
Zdravím vespolelek.:)
Dneska jsem dočetla úžasnou knížku o tom,jak vlastně celý příběh Harryho Pottera vznikal, akorát jako filmová podoba. Knížka předčila má očekávání.
Jak šla doba a já rostala, začalo mě zajímat i to, jak vlastně všechno tohle vzniklo. Knížka mi doplnila informace, které jsem shlédla na bonusových DVD. Faktem však zůstává, že můžu shlédnout tisíce bonusových materiálů a přečíst tisíce stránek o tom, jak to všechno vzniklo, ale nikdy to nebude takové, jaké to bylo přímo na tom natáčení, kde se odehrává všechno možné a o co jsme ochuzeni. Kdysi jsem si představovala, jaké by to bylo, kdybych jednou mohla být na natáčení, klidně i jako členka komparsu, ale viděla bych všechny ty úžasné lidi, co pro nás stvořili tenhle svět. Žel dítka, nic takového se nestalo a já se musím spokojit s bonusovými materiály a knihou Harry Potter Filmová kouzla.
Co se mi na knize líbilo asi nejvíce jsou ty skvělé bonusové materiály jako je Pobertův plánek a nebo KONEČNĚ můj první dopis z Bradavic, bohužel adresovaný Harrymu, takže odjezd do té nejlepší školy čar a kouzel se opět odkládá na neurčito, ale budu muset napsat Minervě, že už by bylo na čase mi ten dopis poslat, jelikož už jsem plně připravena a vybavena na čarování.
V knize se také dozvíte, jak vznikaly jednotlivá zvířata, jak je to vlastně s lítáním na košťatech, jak někteří herci vůbec nechtěli hrát své role, ale Jo Rowlingová je přemluvila. Najdete tam také ohlednutí herců, producenta a hlavního architekta. Dále se dozvíte, že většina herců se podílela na tvorbě doplňků pro svou postavu. No, prostě úžasná knížka, kterou by každý pottermaniak měl vlastnit. Faktem ovšem zůstává, že kniha je dost drahá, ale naproti tomu, podle mě za to stojí!:)

I DO NOT OWN ANYTHING! COPYRIGHT © 2010 WARNER BROS.

Tady máte video, jak knížka vypadá celkově.


A tady máte obrázky bonusů, které jsem nafotila sama.:)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Proč?

16. ledna 2011 v 15:10 | Luckily
http://connect.taylorswift.com/forum/thread/11410/Where_did_you_get_your_avatar/1
Ahojky:)

Sice se učím, ale místy se kouknu, co se nového děje na FB(ano, jsem menší závislák, ale svoji závisost snižuju). Před chvíli jsem tam uviděla fotky spolůžáků ze základní školy a vzpomínky na mně dolehly v plném rozsahu. Pro někoho mohla být základní škola tím nejskvělejším místem, ale pro mě se to rovnalo peklu. Ne tedy všechny roky na základce, ale moc šťastných jich nebylo. Pouhé 3 roky a půl byl můj život na základní škole skvělý, ale poté co jsem se vrátila z nové základky na tu starou už to šlo z kopce. A netuším proč. Jedno ale vím jistě, že každý den ve škole pro mě byl utrpením a to z toho důvodu, že mě kluci šikanovali a někdy mě šikanovali i holky, o kterých jsem si myslela, že jsou kamarádky. Ty holky to nedělaly přímo, ale smály se tomu. Až dnes si uvědomuju cenu těch holek, které se tehdy postavily na moji stranu a podpořily mě v tom, abych to šla nahlásit, ale já jsem zbaběle utekla a tak mojí vinou jsem byla šikanována dále. Když přišla devátá tříd a přihlášky na střední školu, bylo to jako vysvobození z těch strašlivých dní. I když střední škola taky nebyla nic moc, ale nikdo mě tam nešikanoval. Avšak, jestli chci být upřímná k vám i k sobě, tak musím zároveň i napsat, že sem tam jsem se i dobře bavila, ale to byly opravdu vzácné chvíle. Největším problémem byla moje nadváha a můj strýc, který byl bezdomovec a všichni víme, jak umí být děti kruté.
Jednou k nám do třídy dokonce propadla jedna holka, která si o sobě myslela bůhví co a už ani nevím proč, ale začala se do mě narážet a začala mě šikanovat. Jednou, když jsme stáli všichni u dveří a na něco čekali, jsem jí omylem stoupla na nohu a ona do mě začala bušit jak do boxovacího pytle a v tu chvíli jsem se neudržela a vrazila ji facku. Smozřejmě mi začala vyhrožovat jak si na mě po škole počká, a že mě zbije. Nebudu lhát, bála jsem se, ale je zvláštní, že nikdy si na mě nepočkala, nevím proč a ani to vědět nechci, ale ironií je, že si mě ta holka přidala na FB jako kamarádku. Já ji nakonec jako "kamarádku" přijala, ale ne proto, že bych ji za ni opravdu považovala, ale kvůli jejím stupidním statusům, kdy se jí směju jaká to je kráva.

Ehm, no nic, jdu se radši učit. Zatím se loučím:))

Menší info

15. ledna 2011 v 17:42 | Luckily |  Okolo blogu
www.createblog.com/avatars_icons/72726-taylor/preview/
Zdravím.:)
Opět se po delší době hlásím, abych vás trochu informovala, co a jak. Na kapitole k Síle přátelství pracuju, ale není moc času, většinu ho totiž věnuju učení na zkoušky a zatím se to vyplácí.:) Jestli všechno půjde dobře, tak 9. 2. je moje poslední zkouška a pak mám asi dva týdny volno, tak doufám, že to vyjde.:)
Až budu mít po zkouškách, tak určitě máknu na kapitole a přidám ji sem, jen mějte prosím trošku trpělivosti.
Vím, že už jsem to tady jednou slibovala, ale tentokrát to i uskutečním(tedy až po tom 9.2.). Chtěla bych pravidelně vkládat příspěvky, kapitoly a podobně. Moc času jsem na blog neměla, protože jsem se adaptovala na nové prostředí, ale to neznamená, že se pořád na té škole necítím jak Alenka v Říši divů.:D

Nakonec se chci omluvit za to mrtvo a slibuju, že na tom zapracuju.
Luckily.:)

P.S. I love Taylor and her new CD  Speak Now! A proto vám tady vložím moji další oblíbenou písničku z tohohle parádního alba!:)


Kdyby vás to zajímalo, tak ta písnička je o Camille Belle(asi se to tak píše) a o tom, jak Camille přebrala Taylor Joa Jonase.