Leden 2014

1. kapitola

15. ledna 2014 v 20:10 | Luckily |  Síla přátelství
Zdravím. :)
Po opravdu dlouhé odmlce, jsem se rozhodla vrátit, tak si budu držet (a vy byste měli taky) palce, ať tady vydržím... :D
Rozhodla jsem se momentálně trošku předělat a upravit Sílu přátelství a zatím budu psát jen tuhle povídku. S ostatními, co na blogu byly, se vypořádám někdy příště.:)
Tak si užijte první kapitolu.
P.S. Moc děkuji Hope za dodatečnou korekturu...:)

Postavy

15. ledna 2014 v 20:06 | Luckily |  Síla přátelství

HLAVNÍ POSTAVY


Teresa Beckettová

Nejlepší kamarádka Colina, se kterým se zná již od mateřské školky. Ráda tancuje, poslouchá Taylor Swift . Ve škole si vede dobře a to především díky usilovné práci. Jednou by ráda pracovala ve vydavatelství a procestovala svět.Ian Gray

Mike je jediný, koho Ian považuje za přítele a který o něm ví vše. Ostatní považuje za pijavice, které se na něj lepí jenom kvůli tomu, že je to oblíbený a hezký kluk.Colin Jones

Je nejlepším přítelem Teresy. Jsou přáteli od té doby, co jí kluci ve školce rozšlapali bábovičky a Teresu tím rozplakali. Colin jim za to rozbil jejich oblíbené hračky a od té doby jsou ti dva nerozluční. Škola ho nebaví a sní o tom, že se jednou stane slavným hercem. O holky se moc nezajímá, stačí mu Teresa.

Debbie Petrelli

Nejoblíbenější holka na škole. Každá holka by chtěla být jako ona. Vede roztleskávačky na škole a kromě toho by se ráda stala i prezidentkou studentského spolku. Ve škole si vytvořila okruh pochlebovačů a těm, kteří mezi ně nepatří, se posmívá a zesměšňuje je.

VEDLEJŠÍ POSTAVY

Mike Parkmen

Nejlepší kámoš Iana. Oba hrají ve stejném fotbalovém týmu. Kieth má holky rád a na sex nikdy neřekne ne, ale přesto věří, že tam na něj někde čeká holka jeho snů. Jeho snem je dostat se do mezinárodního fotbalového týmu a stát se šampionem.

Maya Wood

Maya je velmi krásná a chytrá, ale snaží se to ututlat, protože Debbie nemá příliš chytré lidi ráda. A Maya moc chce, aby ji Debbie měla ráda.
Iris Anders

Roztleskávačka, která je vůči ostatním, kromě Mayi a Debbie, netečná a jediné o čem celý den přemýšlí, je, zda její otec našel novou láhev alkoholu či ne.

Rozcestník

15. ledna 2014 v 20:00 | Luckily |  Nedokončeno
Nedokončené!