Postavy

15. ledna 2014 v 20:06 | Luckily |  Síla přátelství

HLAVNÍ POSTAVY


Teresa Beckettová

Nejlepší kamarádka Colina, se kterým se zná již od mateřské školky. Ráda tancuje, poslouchá Taylor Swift . Ve škole si vede dobře a to především díky usilovné práci. Jednou by ráda pracovala ve vydavatelství a procestovala svět.Ian Gray

Mike je jediný, koho Ian považuje za přítele a který o něm ví vše. Ostatní považuje za pijavice, které se na něj lepí jenom kvůli tomu, že je to oblíbený a hezký kluk.Colin Jones

Je nejlepším přítelem Teresy. Jsou přáteli od té doby, co jí kluci ve školce rozšlapali bábovičky a Teresu tím rozplakali. Colin jim za to rozbil jejich oblíbené hračky a od té doby jsou ti dva nerozluční. Škola ho nebaví a sní o tom, že se jednou stane slavným hercem. O holky se moc nezajímá, stačí mu Teresa.

Debbie Petrelli

Nejoblíbenější holka na škole. Každá holka by chtěla být jako ona. Vede roztleskávačky na škole a kromě toho by se ráda stala i prezidentkou studentského spolku. Ve škole si vytvořila okruh pochlebovačů a těm, kteří mezi ně nepatří, se posmívá a zesměšňuje je.

VEDLEJŠÍ POSTAVY

Mike Parkmen

Nejlepší kámoš Iana. Oba hrají ve stejném fotbalovém týmu. Kieth má holky rád a na sex nikdy neřekne ne, ale přesto věří, že tam na něj někde čeká holka jeho snů. Jeho snem je dostat se do mezinárodního fotbalového týmu a stát se šampionem.

Maya Wood

Maya je velmi krásná a chytrá, ale snaží se to ututlat, protože Debbie nemá příliš chytré lidi ráda. A Maya moc chce, aby ji Debbie měla ráda.
Iris Anders

Roztleskávačka, která je vůči ostatním, kromě Mayi a Debbie, netečná a jediné o čem celý den přemýšlí, je, zda její otec našel novou láhev alkoholu či ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama